Budowa rekuperacji w Szczecinie

 Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta usługowa związana z budową rekuperacji miała charakter kompleksowy. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do zlecenia, partnerską atmosferę współpracy, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne opracowanie projektu. Zadbamy też o to, aby realizacja prac przebiegła tak sprawnie, jak tylko to możliwe. Mamy ogromne doświadczenie w montażu tego typu instalacji, dlatego też zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Montaż rekuperacji – dlaczego warto?

Z jakich konkretnie powodów warto zdecydować się na montaż rekuperacji w domu jednorodzinnym? Po pierwsze – cechą, która odróżnia wentylację mechaniczną od grawitacyjnej, jest to, że funkcjonuje ona zawsze. Do spadku wydajności działania systemu nie są w stanie przyczynić się zmienne warunki atmosferyczne, takie jak ciśnienie powietrza lub jego temperaturze, a także siła wiatru. Jego budowa stanowi zatem najlepszą gwarancję tego, że cyrkulacja powietrza będzie odbywała się przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu.

Drugą istotną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że instalację wyposażono w wydajny system filtracji. Skutecznie redukuje on poważne zagrożenia, jakie niosą ze sobą różnego rodzaju zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz. Domownicy przez cały rok mogą cieszyć się czystym i świeżym powietrzem – bez żadnych obaw o stan swoich dróg oddechowych.

Po trzecie natomiast – montaż rekuperacji całkowicie eliminuje konieczność otwierania okien w celu przewietrzenia poszczególnych pomieszczeń. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że energia cieplna wytworzona do ogrzania budynku w dużej mierze pozostanie w nim. Efekt szybkiego wychładzania się domu zostaje ograniczony to absolutnego minimum, a co za tym idzie, oszczędności finansowe rosną. Z pewnością warto wspomnieć również o tym, że instalacja taka pozwala zapomnieć o wszystkich problemach dotyczących zawilgocenia wnętrz. Mikroklimat stworzony przy wykorzystaniu wentylacji mechanicznej uniemożliwia rozwój grzybów oraz pleśni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty związanej z budową rekuperacji, systemu do odzysku ciepła!